Brisa, Yolculuğun Geleceğine İsminizi Yazdırıyor

Güneş enerjisi ile çalışan ve tek damla yakıt kullanmadan Dünya’yı dolaşan uçak Solar Impulse’ın Türkiye’deki ilk ve tek resmi partneri Brisa, yenilenebilir enerjiler hakkında farkındalık oluşturmak amacıyla yeni bir kampanya başlattı.

Kampanya kapsamında, Sosyal Medya kanallarında #GunesleDevriAlem etiketinde en başarılı içeriği paylaşanların isimleri Solar Impulse’ın tarihi yolculuğuna eşlik edecek.

Yolculuğunuzun geleceğini tasarlama vizyonu ile Solar Impulse’ın yolculuğunun Türkiye’den takip edilmesi amacıyla sosyal medya üzerinde etkin bir çalışma yürüten Brisa, yeni kampanyasıyla yenilenebilir enerji kaynaklarının önemiyle ilgili farkındalık oluşturmayı hedefliyor. Kampanya kapsamında 24 Nisan’dan itibaren #gunesledevrialem etiketi ile Instagram, Facebook, Twitter ve Periscope üzerinden “yenilenebilir enerji ve yolculuğun geleceği” temalarında en güzel içeriği paylaşan kullanıcılar isimlerini Solar Impulse’ın kanatları üzerinde yer alan güneş hücrelerine yazdırılacak. Her hafta, jürinin belirleyeceği bir kişi bu tarihi uçuşun bir parçası olma şansını yakalayacak.

#SolarImpulse’, #GunesleDevriAlem, #uçak