ERL Enerji, güneş takip mekanizmalı solar montaj sistemlerini sunmaya hazırlanıyor

 

ERL Enerji Genel Müdür Yardımcısı Özgür Balcı yeni ürün hakkında “Ar-Ge çalışmaları nihayetlendirilmiş test aşamasında olan güneşi takip eden tek eksenli solar taşıyıcılarla önümüzdeki yıl müşterilerimizin karşısına çıkacağız” ifadesinde bulundu.

ERL Enerji, müşterilerinin ihtiyacına yönelik minimum maliyetle maksimum enerji eldesi sağlayacak sürdürülebilir solar montaj sistemleri konusunda çalışmalar yapmaktadır.

 

Firmanızdan bahseder misiniz?

Güneş enerjisi santrallerinde kullanılan taşıyıcı sistemlerin imalatı ve bunun uygulaması yönünde hizmet veriyoruz. Bu fuara katılım sağladığımız üçüncü yılımız, muhtemelen dördüncü yılda burada olacağız. Solarex İstanbul, müşterilerimizin beklentilerini ve taleplerini değerlendirmek adına bizim için çok güzel bir platform. Bu bağlamda fuarın organizasyonunda emeği geçenlere teşekkür etmek isterim.

 

Fuar beklentilerinizi karşıladı mı?

2015 yılında fuar beklentilerimi karşılamıştı, 2016 yılı beklentilerimi yine fazlasıyla karşıladı. Bu beklentilerim 2017 yılında da olacak. Ümit ediyorum, bekliyorum.

 

Sizin Solarex İstanbul 2016 fuarındaki faaliyetleriniz nelerdi?

Güneş enerjisi sistemlerinin taşıyıcı aksamı olan solar montaj sistemleri olarak adlandırılan ürünlerle solar enerji sektörüne hizmet veriyoruz. Ar-Ge çalışmaları nihayetlendirilmiş test aşamasında olan, güneşi takip eden tek eksenli solar taşıyıcılarla önümüzdeki yıl müşterilerimizin karşısına çıkacağız. Beklentiler bizi bu yönde çalışmalara yöneltti, önümüzdeki yıl yeni ürünlerle tekrar bu sahnede yer alacağız.

Solarex İstanbul ERL röportajı izle

#ERL #Enerji #GenelMüdürYardımcısı #ÖzgürBalcı #Solarexİstanbul #GüneşEnerjisi #Fuar