Fronius Solar Energy Intersolar 2017 fuarında İkna edici teknolojisini sergiledi

Fronius, 31 Mayıs – 2 Haziran arasında Münih’de düzenlenen dünya çapındaki lider solar ekonomi fuarı Intersolar 2017 fuarında, akıllı ve verimli enerji kazanımı ve kullanımı için geliştirdiği çok yönlü ürün yelpazesini sundu. Ziyaretçiler özellikle sektör birleştirme alanına, modül elektronik için ekonomik ve teknolojik olarak sürdürülebilir olan yeniliklere ve Fronius Solar. web online platformu gibi veri hazırlama ve analiz araçlarına büyük ilgi gösterdi. Fronius ayrıca kapsamlı servis sunumuyla da dikkat çekti. Ek olarak Business Unit Solar Energy bölümünün 25. kuruluş yılı da adına yakışır şekilde kutlandı.

“Fronius için Intersolar fuarı bu yıl da büyük bir başarıydı” diye açıkladı Business Unit Solar Energy, Fronius International GmbH’nın müdürü Martin Hackl ise “Sadece standımızı ziyaret eden çok sayıdaki ziyaretçi ve olumlu görüşler değil, aynı zamanda 24 saat güneş yönündeki vizyonumuza olan yoğun ilgi de bizi çok mutlu etti. Fuar ziyaretçileri özellikle sektör birleşimi konusundaki çözümlerimize ilgi gösterdi.”

Fronius’un Amerikalı entegre devre üreticisi Maxim Integrated ile birlikte geliştirdiği ekonomik ve teknolojik olarak sürdürülebilir modül elektronik çözümleri de yoğun ilgi çekti. Modül kurulumu gerekli olmadığından yoğun zaman ve masraf tasarrufu, maksimum verim, yüksek esneklik ve gelecekte de uyumlu teknoloji güvenliği gibi avantajlar sunan bu teknoloji, çok sayıda ziyaretçiyi kendine hayran bıraktı.

Martin Hackl sözlerini şöyle sonlandırdı: “25 yıldır Solar enerji alanında faaliyet göstermekteyiz. Piyasada bu kadar köklü bir geçmişi olan çok fazla şirket bulunmamaktadır. Kalite, yenilik, servis ve ortaklık gibi değerler daima bize yolculuğumuzda eşlik etmiştir ve bugün de bizi rakiplerimizden farklı kılmaktadır.”

#Fronius #solarenergy #intersolar