Kıbrıs’ta Fronius inverterleri artıyor

Kuzey Kıbrıs’ta faaliyet gösteren Airkam Solar Systems ile Fronius satış ve servis partnerliği imzaları atıldı.

Yıllardır ülkemizde hizmet veren Airkam Trading Ltd solar birimi; Airkam Solar Systems, çevreci elektrik üretimi olan güneş enerjisini elektrik enerjisine dönüştüren sistemi ile gelişen teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak, Kıbrıs’ta solar sistemi yaygınlaştırarak, sektörün önde gelen isimlerinden biri olmuştur.
Ekonomi tasarrufu ve çevreye gösterilen özenle son yıllarda büyük önem kazanan solar enerjiyi Kuzey Kıbrıs’a getiren Airkam Solar, her geçen gün yeniliklerle gelişmeye, hizmet anlayışını geliştirmeye devam etmektedir.

Dünyanın daimi ve en büyük enerji kaynağı olan güneş enerjisini, elektrik enerjisine dönüştüren solar sistemler, dünyada olduğu gibi Kıbrıs’ta da oldukça ilgi gören ve tercih edilen bir enerji sistemi olmuştur. Fronius International GmbH 1945 te Avusturya’da kurulmuş, günümüzde 24 ayrı ülkede kendi şirketleri ile 60’dan fazla ülkede de satış partnerleri ile temsil edilerek dünya üzerinde çok geniş bir coğrafyada akü şarj sistemleri, kaynak teknolojileri ve solar enerji sektörlerinde 3600 den fazla çalışanı ile faaliyet göstermektedir. Bu doğrultuda dünyanın birçok ülkesinde hizmet veren bir marka olan Fronius, ülkemizde ve dünyada hızla büyüyen solar enerji sektöründe önümüzdeki dönemlerde ihtiyacı fazlaca duyulacak olan yerel servis hizmetlerinin sağlanmasına yönelik 2001 yılından beri dünyada uyguladığı Fronius Servis Partner programına Kuzey Kıbrıs’ta Airkam solar systems ile başlama kararı aldı. 2010 yılından itibaren İstanbul’da, Kuzey Kıbrıs’ta da 4 yıldır hizmet veren bir marka olarak bilenmekte, her geçen gün gelişen ve büyüyen bir isim olmaktadır.

Solar enerji alanında oldukça fazla sayıda projenin içinde yer alan Fronius, enerji sektöründe oldukça fazla ihtiyaç duyulan yerel servis ihtiyacının da sağlanabilmesi amacı ile Airkam Solar ile satış ve servis partnerliği anlaşması imzalayarak, Fronius işbirliği ile Kuzey Kıbrıs’ta hizmet vermeye devam ediyor.

Kaliteli ve hızlı hizmet vermek önceliği prensibi ile hareket eden Airkam Solar, yine en iyisini sunmak amacı ile dünyanın isim yapmış önde gelen markası olan Fronius ile satış ve servis partnerliğine imza atarak, Kuzey Kıbrıs’ta Solar enerji sektöründe öncü olmaya devam etmekte, dünya genelindeki en kaliteli hizmetleri getirmekte aracı olarak, en avantajlı hali ile sunmaya devam etmektedir.

#fronius, #inverterler, #kibris, #AirkamSolarSystems