PV Tayvan güneş enerjisinde en göz kamaştırıcı çözümleri sundu!

Dünyadaki en son Fotovoltaik sistemlerin, ekipmanların ve uygulamaların sergilendiği 2016 PV Tayvan Uluslararası Fotovoltaik Fuarı Taipei Nangang Fuar Merkezi’nde 10. Kez düzenlendi.

Tayvan önümüzdeki 10 yıl içinde 20GW Fotovoltaik sistem kurulumu ve 1.2 trilyon Tayvan Doları piyasa değerini oluşturmayı hedefliyor Bu sene PV Tayvan 2016 fuarı % 22’ yeni olmak üzere 131 ffuarkatılımcı firmayı, 392 üzerinde stand ile çekmeyi başardı. Fuarda en son güneş PV sistemleri, ekipmanları ve uygulamaları teşhir edildi. En iyi yenilenebilir enerji firmaları bu en profesyonel ve kapsamlı ticari etkinlikte biraraya geldi. Fuarda 10’u aşkın forum ve 100’den fazla tedarik toplantıları gerçekleştirildi. Tayvan Dış Ticareti Geliştirme Konseyi (TAITRA), Yabancı Fuar Organizatörü (SEMI) ve Tayvan Fotovoltaik Endüstrisi Derneği (TPVIA) tarafından düzenlenen PV Tayvan Fotovoltaik sistemleri, ekipmanları ve malzemeleri, test ve belgelendirme, enerji depolama ve yenilikçi teknoloji alanlarına odaklanıyor. Lider forumlarda uluslararası pazarlar, teknolojiler ve iş fırsatları ortaya kondu. Yıllık büyüme rakamlarıyla PV Tayvan kesinlikle Asya’ya açılan en iyi kapı. Sektörümüzün ileri gelen firmalarından Solarturk Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Osman Özberk ve CW Enerji Yönetim Kurulu Başkanı T. Tarık Sarvan Tayvan PV fuarını ziyaret etti. Tayvan Başkan Yardımcısı Chen iki yıl için güneş enerjisi tesislerinde 1.52GW’lık kısa vadeli hedeflerini vurguladı. Bu hedef 910MW’lık çatı proje ve 610MW’lık zemin monte projelerini kapsıyor. Chen hükümetin toprak, sermaye ve yönetmeliklerdeki sorunları çözmek için üstün çaba sarf edeceğini dile getirdi.

Büyük şirketler PV Show’da ürünlerini sergiledi

Fotovoltaik sistem alanında faaliyet gösteren şirketler şunlar:

  1. Plus Renewable Corp. fuarda Solar Floating System & Land System by HDPE ürününü beğeniye sundu.
  2. Cheng Yi Technology fuarda Solar PV System’i sergiledi.
  3. Darfon Electronics Crop., fuarda Micro Inverter, Depolama Inverter, Lityum Pil ve Veri Kaydedici ürünlerini teşhir etti.
  4. Fuarda STC International Co., Ltd.’ın sunduğu Portable Power Station yoğun ilgi gördü.
  5. eBsuccess Solutions Inc. fuarda Solar Monitoring System, Solar Alert System ve eB-Datalogger ürünlerini beğeniye sundu. Ekipman alanında ise MOS Technology Inc. fuarda fotovoltaik için microCELL- Lazer Sistemlerini teşhir etti.

PV Tayvan 2016 fuarında yer alan öncü firmalar

En İyi Kalite & Akıllı Seçim: Neo Solar Power

Temiz, yenilenebilir ve düşük maliyetli enerji sağlamak vizyonuyla, Neo Solar Power (NSP) Aralık 2005’te kuruldu. NSP araştırma, nea solargeliştirme ve üretim konusunda uzmanlaşmış dünya çapında yüksek verimli güneş pilleri ve modülleri üreticisidir. DelSolar ile 2013 yılında birleşmesinin ardından, NSP Tayvan’daki en büyük güneş pili üreticisi haline gelmiştir. NSP yönetim ekibi disiplinler arası uzman kadrosu yarı iletkenler, elektronik sistemler, silikon hammadde, güneş pili teknolojisi ve güneş enerjisi sistem mühendisliğinde güneş enerjisi çözümlerinde üretim maliyetleri, dönüşüm verimliliği ve teslimatta kendini kanıtlanmış sektörün önde gelen bir kadrosuna sahiptir. Yerli ve yabancı Ar-Ge kuruluşları ile uzun ömürlü işbirliği de teknolojik omurganın bir parçasıdır. Yarı iletken üretiminde ve güneş teknoloji geliştirmede uzman ve deneyimli öncü olan NSP fotovoltaik enerji dönüşümünü insanlık için rekabetçi, yaygın ve sonsuz enerji kaynağı haline getirmede öncülük etmeye devam ediyor. Tayvan PV 2016 fuarında NSP Mono-Kristal Fotovoltaik Modü ve Multi-Kristal Silikon Solar Hücre hücreye sahip Çoklu Kristal Fotovoltaik Modülü’nün yanı sıra yüksek kalite, üstün performans ve güvenilirlik özelliği taşıyan Hello325 (325W) Heterojonksiyonları da fuarda çok popüler oldu.

PV’de Güvenilir Ortağınız: AU Optronics Corp.: Hep Birlikte Parlayalım

AU Optronics Corp. (AUO) optoelektronik çözümlerinde dünyanın corpönde gelen sağlayıcılarından biri. AUO 1996 yılında kurulan eski AUO’nun Acer Display Technology, Inc ve Unipac Optoelectronics Corporation ile birleşmesiyle Eylül 2001 yılında kuruldu. 2006 yılının Ekim ayında, AUO Quanta Display Inc’i bünyesine kattı. AUO çeşitli jenerasyonların küçük büyük boyutlarda TFT-LCD paneller sunabilen bir yapıya sahip oldu. AUO de başarısıyla New York Borsası’nda (NYSE) listelenen ilk saf TFT-LCD üreticisi oldu. AUO yüksek verimli güneş çözümleri ile müşterilerine sunabilmek için 2008 yılında yeşil enerji sektörüne pazarını genişletti. AU Optronics Corp. fuarda önemli projelerini Akıllı Enerji Depolama, SunVio PM060MW2, SunForte PM096B00, Güneş Enerjisi Santralleri için Performans Yeteneği, Yönetim Sistemi ve çok yönlü ve kapsamlı Power Plant Service, Yüksek Performanslı Güneş Modülleri ve Group Resource Synergy teknolojilerini sergiledi.

Makinenin Güvenlik Görevlisi: LeadFar Technologies Inc.

Etkili ve proaktif bakım teknolojileri sunan LeadFar Technologies gelişmiş bakım becerileri ve stratejileri doğrultusunda yeni teknolojiler ve çözümler ile kaliteli ve yeni bakım geliştirme leadfaryönünde umutla yoluna devam ediyor. Leadfar Trafo Yağı Gaz Analizörleri, Titreşim ve Saha Sensörleri, Çevrimiçi İzleme Sistemleri, Titreşim Sensörleri ve aksesuarları, Lazer Hizalama Sistemleri, Lazer Geometrik Ölçüm Sistemleri, Ön Kesimli levhaları, Diğer Bakım ve Ölçme Araçları ve öngörücü ve proaktif izleme servisi sunuyor. LeadFar Technologies PV fuarında güneş paneli kapağı üzerine monte edilen Akıllı Otomatik-PV Cleaner, kendi elektriğini üreten ve paneli temizleyen bu ürününü sergiledi. Panele bu silecek teknolojisi takıldığında, temizlik güneş enerjisi üretimi etkilenmeden, yağmurlu günlerde bile otomatik olarak yapılıyor. Herhangi bir su boruları olmaksızın panelleri temizlemek artık mümkün!

Her aşamada üstün kalite: WINAICO!

WINAICO yüksek performanslı kristal fotovoltaik paneller üreticisi üstünkaliteolmasının yanı sıra fotovoltaik sistemlerin de tedarikçisidir. Tayvan merkezli Win Win Precision Technology’nin bir yan kuruluşu olarak, WINAICO deneyiminin yanı sıra yarıiletken teknolojisindeki en son keşiflere uzun yıllardır tanıklık ediyor. Sahip olduğu geniş kurumsal yapısıyla hem yerel hem de gezegenin her noktasına hızlı ve güvenilir bir şekilde hizmet sağlıyor. WINAICO ultramodern ve tam otomatik üretim hattında yüksek performanslı güneş enerjisi panelleri üretmektedir. Bilgi ve tecrübe tarafından desteklenen optimizasyon ve dikkatli kontrolün verdiği kapsamlı uzmanlık ve deneyim firmayı teknoloji sistemlerini kullanma ve entegrasyonu konusunda öncü kılıyor. Kendi sistem teknolojisinin entegrasyonunun yanında, sistemleri teknolojisi satıcıları seçimi söz konusu olduğunda WINAICO vardır ve makinada hem Avrupa ve hem de Japonya’da kalite liderleri arasında yerini almıştır.

PV Inverter Profesyoneliniz: PrimeVOLT

2010 yılında kurulan PrimeVOLT 2003’ten beri Ağustos 2014 APD ile birleşmesiyle beraber Tayvan’ın en deneyimli bir ekibi tarafındanprimewolt yönetiliyor. APD Group’un bir üyesi olan PrimeVOLT Tayvan’ın lider PV invertör tedarikçisi konumundadır. Ar-Ge ekibi Fotovoltaik ekipmanların araştırması, tasarımı, üretimi ve satışı alanında Tayvan güç elektroniği konusunda öncülerden biridir. PrimeVOLT global stratejik müşterileri için ODM’ ye odaklanıyor. Firma kullanımı daha kolay ve pratik PV inverterlarıyla sizin çalışma modelinize uygun yüksek kaliteli ürün ve hizmeti sunmayı hedefliyor. PrimeVOLT birçok global oyuncularla çalışarak PV sektöründe bir lider olarak kendini konumlandırmış. Sonuç olarak, dünyanın her köşesinde müşterilerine yaklaşık 200.000 PV invertörlerini tedarik deneyimine sahip. Farklı ve çok değerli ürün, hizmet ve sürekli teknolojik yeniliklerle çözümler sunmak için PrimeVOLT yenilikçiliği ve yeni ürünler ve teknolojiler geliştirmeyi teşvik ediyor. PrimeVOLT, PV Tayvan fuarında Tek Fazlı On-Grid Pv Inverter, Üç Faz On-Grid PV Inverter, Data Logger, MPPT Solar Şarj Kontrol, Inverter / Şarj Baymax ve DC BOX gibi beğenilen ürünleri sergiledi.

Servis, Yenilik, Kalite, Teknoloji ve Sosyal Sorumluluk: Brave C&H Supply Co, Ltd

1994 yılında Tayvan’da kurulan Brave C&H Ltd “Servis, Yenilik, servisKalite, Teknoloji ve Sosyal Sorumluluk” felsefesini savunuyor. 20 yılı aşan sanayi dönüşümü, Pazar dinamikleri ve hızlandırılmış ürün yaşam döngüsü ve ürün ilerlemesi ile karşı karşıya kalınan süreçte, Brave büyümesini ve gelişmesini devam ettiriyor. Brave en son teknolojiye sahip baskı teknolojilerinden hassas ekran yapımcılığında kendini Ar-Ge ve yeniliklere adamış. Bu paneller Güneş Pilleri, Dokunmatik Paneller, Elektronik eşyalar ve PCB’ler için ultra-hassas baskı ihtiyaçları için mükemmel bir şekilde kullanılıyor. Yurtdışı ekran teknolojisinin transferi dışında benzersiz toplam çözüm sunan Brave uluslararası pazarlama kanalları ve profesyonel iş ağına sahip. Sinerji etkisi yoluyla dünya çapında seçkin müşterilerine sıcak bir kucaklaşma sunuyor. Dünyanın en seçkin markası, Brave Precision Panel teknolojisini seçin, kazanan siz olun! Brave, PY Tayvan fuarında Yüksek Teknoloji Performansı sunan C1 ekran teknolojisi ve birçok ürününü sergiledi.

Güneş Enerjisine İnan, HAMAK’a İnan

Hallmark’ın kısa ifadesi HAMAK kalite gereksinimlerine zamansız ve asla azalmayan kalite talebi için Hallmark gibi ahamakltın damgalı logosunu vuruyor. İlgili tüm HAMAK ürünlerini tasarlarken,
üretirken ve zaman ayırırken en önemli konu kalite. Hamak kurumsal kimliğinin ana renkleri arasında kırmızı ve beyaz var. Bu renklerin ifade ettiği tutkuyu Hamak iş felsefesinde ve kurumsal imajında görebilirsiniz. Kırmızı tutkuyu ve beyaz güveni temsil eder. Yani her zaman müşteri hizmetleri için tutku ve sorunları çözmede etkinliği temsil eder. Beyaz saflığı ve dürüstlüğü ifade eder, tıpkı HAMAK’ın tüm ürün ve hizmetlerinde kaliteye güveni sağlaması gibi. Delta distribütörü HAMAK, PV Tayvan 2016 fuarında markalı PV invertör box, güneş montaj yapısı, güneş enerjisi depolama sistemi ve güneş emnerjisi motor driver ürünlerini beğeniye sındu.

Ekipman arkasındaki güç: Allis Electric Co., Ltd.

25 Eylül 1968 tarihinde kurulan Allis Electric Co, Ltd sektöre alçak gerilim şalt cihazları, motor kontrol merkezleri, yüksek / alçak allisgerilim entegre start-up panelleri, AC / DC endüstriyel kontrol ekipmanları ve iletim ve dağıtım aparatı üreterek başladı. Firmanın başarılı çalışmaları transformatörler, anahtarlama cihazları ve elektronik ürünler üretmede bağımsız bölümler geliştirmesine yol açtı. Allis ürünleri Los Angeles Department of Water and Power, Toshiba, Taiwan Semiconductor Manufacturing Company, etc. gibi dünyaca ünlü şirketlerin gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlandı. Allis Electric Co., Ltd., PV Tayvan fuarında Akıllı Şebeke Çözümü, özel tüketime yönelik PV Inverter ürününü teşhir etti. Bu ürün enerji akışını izlemek için ikonik ekran, varsayılan çekirdek CT ile kolay yük kontrolü için akıllı sayaç, kolay kurulum, istenilen enerji uygulaması için seçilebilir senaryolar ve yüksek pil deşarj gücü (5.3KW) ve >% 95 şarj / deşarj verimliliği özellikleriyle farklı bir ürün ve öz tüketime yönelik etkili bir çözüm. taik için microCELL- Lazer Sistemlerini teşhir etti.

#güneşenerjifuarı #tayvan #pvtayvangüneşenerjisifuarı #HAMAK #AllisElectric #WINAICO#BraveC&HSupply #PrimeVOLT#LeadFarTechnologiesInc#AUOptronicsCorp #NeoSolarPower #fotovoltaiksistemler