Test A.Ş.’ Ye, Türkiye’ nin 455. Ar-Ge Merkezi Belgesi Verildi

Elektrik-Elektronik Sektörü’ nde faaliyet gösteren, Güç Elektroniği ve Enerji konularında yatırımlarına devam eden Test A.Ş.’ ye, Türkiye’ nin 455. Ar-Ge Merkezi Belgesi verildi.

Test A.Ş., ana ürünü kesintisiz güç kaynakları olmak üzere, GSM, Telekomünikasyon, IT sektörü gibi çeşitli sektörlerde kullanılan özel modüler sistemleri, otomatik ve statik voltaj regülatörleri, statik transfer sistemleri, transformatörler, invertör, konvertör, aküler, solar sistemleri, vb ürünlerinin üretim ve satış sonrası hizmetini vermektedir. Özetle Test A.Ş., müşteri ihtiyaçları dahilinde kesintisiz olarak kullanımına olanak sağlayan ürünleri tasarlamakta, geliştirmekte, üretmekte, servisini vermekte, Türkiye’de ve tüm dünyada dağıtımını yapmaktadır.

Uluslararası standartlara uygun çalışan üretim-test birimleri, tecrübeli Ar-Ge ve mühendis kadrosu, bölge/bayi ve çözüm ortakları yapılanması ile satış yapan satış bölümü, spesifik projelere cevap veren proje grubu, 40’ı aşkın ülkeye ürün pazarlayan ihracat departmanı ile yurtiçi ve yurtdışına 7/24 hizmet veren teknik hizmet departmanı ile çalışmalarını kesintisiz yürütmektedir.

Test A.Ş., sektördeki tecrübesini, T.C Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’ na bağlı onaylanan, ARGE Merkezi Belgesi ile devam ettiriyor. Türkiye’de onaylanan 455. ARGE merkezi olan ‘’Tescom ARGE Merkezi’’, elektronik ve enerji sektöründe araştırma-geliştirmeden üretime kadar tüm süreçleri Türkiye’de yapılandırıyor.

 

#GüçElektroniği #Enerji #ArGeMerkezi #Belge

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*