ISOTEC Enerji yatırımınız için en optimum çözümü sunuyor

 

ISOTEC Enerji Finansal İşler Müdürü Zahide Akbeyik firmanın anahtar projelere verdiği destekten ve araziye özel olarak tasarladığı konstrüksiyon sistemlerinden bahsetti.

ISOTEC Enerji yatırımcıya özel çözüm sunuyor ve projenin her aşamasında tam destek sağlıyor.

 

Öncelikle sizi ve firmanızı kısaca tanıyabilir miyiz?

İsotec Enerji şirketinde yaklaşık 4 yıldır finans departmanında görev yapmaktayım. Firmamız Güneş enerjisi alanında mekanik konstrüksiyon ile yatırımcılarımıza ve EPC şirketlerine tam destek hizmet vermektedir. İsotec Enerji olarak Çakma-Çekme testi, Statik hesaplama, Tedaş onayları, uygulama ve ürün tedarikine kadar her türlü hizmeti sağlıyoruz.

 

Fuarda ilk kez sergilediğiniz yeni bir ürününüz var mı?

Firmamız her proje için özel konstrüksiyon tasarlamaktadır. Tüm arazi ve çatı projelerimizde kullanılan konstrüksiyon ürünlerimiz projeye özeldir. Bu nedenle fuar da en son projelerimizde kullanılan ürünleri sergilemekteyiz.

 

Solarex İstanbul 2016 fuarını nasıl değerlendiriyorsunuz? Beklentilerinizi karşıladı mı?

Fuar aslında beklediğimiz gibiydi. Geçen seneye oranla bu yıl katılımcıları biraz daha bilinçli ve ilgili görüyorum. Yoğun ve güzel geçiyor umarım seneye daha da iyisini görürüz.

 

Ziyaretçi profili açısından değerlendirecek olursak en çok hangi ülkeyle temas sağladınız?

Yurtdışı yatırımcılar ve tedarikçiler ile görüşmelerimiz oldu ancak yurtiçi şirketler ile daha uygun bağlantılar elde edildi. Durumu özetlemek gerekirse, fuar sürecinde en yoğun Türk şirketler ile temasta bulunduk diyebilirim.

Solarex İstanbul ISOTEC röportajı izle

# ISOTEC #Enerji #CFO #ZahideAkbeyik #TEDAŞ #statikhesaplama #EPC #yatırımcı #Solarex