KOSTAL ve CW Enerji, Türkiye’de toplam kapasitesi 15MW olacak proje serisi için anlaştı

Otomotiv kökenli Alman menşeili solar enerji firması KOSTAL Solar Electric’in Türkiye şubesi, CW Enerji ile yeni projelere imza atıyor. Sözleşme, bir yıl boyunca toplam kapasitesi 15MW olan proje serisi için KOSTAL Solar Electric’ in PIKO invertörlerini kullanılacağı şeklinde imzalandı.

CW Enerji PV sektöründe 2010 yılından beri imalat ve servis operasyonlarını yürütmekte olan, yıllık 60MW güneş paneli üretimiyle birlikte 50MW’dan fazla güneş enerjisi santrali geliştirmiş olup, Türkiye’de sektördeki en saygın ve dinamik şirketlerden biridir.

KOSTAL Solar Electric’ in Türkiye yöneticisi Konstantinos Floros, Türkiye’deki güneş enerjisi pazarına inançlarının tam olduğunu belirtti ve ekledi; “Bizim stratejimiz, markamızı korumak amacıyla sadece sayılı ve güvenilir firmalarla birlikte çalışmaktır ve CW Enerji de bunlardan bir tanesidir. Felsefemiz olan “Smart connections” inancıyla saygın birçok işe imza atacağımıza inanıyoruz. İnvertör kalitemizin yanı sıra, satış sonrası servis hizmetimizin müşterilerimiz ile mükemmel kombinasyonu, müşteri memnuniyetine odaklı şirketler için her zaman değerli olmuştur.”

#KOSTAL #CWEnerji #SolarElectric #PVmodül #PV #Smartconnections #invertör