Hazırlıkları Son Hızla Devam Eden, 10. Solarex İstanbul’da Stand Alanı Satışları Tamamlanmak Üzere…

Uluslararası Güneş Enerjisi ve Teknolojileri Fuarı “Solarex İstanbul”, Dünya’da ve Türkiye’de güneş enerjisi üretimine ilişkin çok çeşitli ürünlerin sergileneceği bir fuar olarak, dünya devlerini ağırlamaya hazırlanıyor.

06  – 08 Nisan 2017 tarihleri arasında, İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan fuara, çok sayıda profesyonel ziyaretçinin yanı sıra, CEO’lar, STK temsilcileri, akademisyenler, bürokratlar ve dünya genelinden katılacak alım heyetleri iştirak edecek.

Enerjinize enerji katın, Solarex İstanbul’a katılın…

Hazırlıkları son hızla devam eden, 10. Solarex İstanbul’da stand satışları tamamlanmak üzere. Fuara iştirak edecek firmaların, bir an önce yerlerini ayırtmaları gerekiyor. Fuar, dünyada ve Türkiye’de güneş enerjisi üretimine ilişkin çok çeşitli konuların tartışılacağı arenaya ev sahipliği yapacak.

Voli Fuar tarafından gerçekleşecek olan fuarın amacı, güneş enerjisi kaynaklarının ve güneş enerjisi piyasalarının tüm boyutları ile değerlendirilmesi ve en son gelişmeler ile uygulamalarının pek çok açıdan tartışılıp ele alınabileceği, yeni ürünlerin profesyonel ziyaretçisine sergileneceği bir ortam oluşturmaktır.

Nisan 2016’da dokuzuncusu düzenlenen fuar, büyük başarı ile gerçekleşmiş ve beklenenin çok üstünde bir katılımla konusunda sektörün lideri olma özelliğini devam ettirmektedir.

Türkiye başta olmak üzere İngiltere, Almanya, İtalya, Avusturya gibi Avrupa ülkeleri ile Rusya, Türki Cumhuriyetler, Orta Doğu, Uzak Doğu ve Kuzey Afrika ülkelerinden ziyaretçilerin geldiği Solarex İstanbul’u bu yıl da dünya genelinden çok sayıda profesyonelin ziyaret etmesi beklenmektedir.

SOLAREX 2016’DAN KISA BAŞLIKLAR…

Katılımcı firmaların kalitelerini artırma, marka olma, yeni pazarlarla tanışma yönündeki istekleri, Voli Fuarın fuar düzenleme konusunda gösterdiği başarılar ile birleşmiştir.

  • Uluslararası Güneş Enerjisi ve Teknolojileri Fuarı, 18.000 metrekarelik kapalı alanda gerçekleştirildi.
  • Fuar hazırlık süresince, sektörle ilgili pek çok araştırma yapıldı ve 300 bin adet davetiye basılarak ilgililere ulaştırıldı.
  • Fuar, etkin tanıtım sayesinde, çok geniş bir ziyaretçi profili oluşturmayı başarmıştır ve birbirinden farklı çok sayıda sektörün mensuplarını ağırlamıştır.
  • Uluslararası Güneş Enerjisi ve Teknolojileri Fuarı Solarex İstanbul, 161’i yerli, 55’i yabancı olmak üzere, toplam 216 katılımcının iştirak ettiği bir fuar olmuştur.
  • Ulusal ve yerel tüm TV, radyo, gazete, dergi ve sektörel yayınlar, fuar öncesinde ve fuar süresince fuarı yakından takip ettiler.
  • 2008 yılından itibaren her yıl düzenlenen en istikrarlı ve en güvenilir etkinlik olan Solarex İstanbul 2017, bu yıl 10’uncu kez güneş enerjisi sektörünün devlerini ağırlamaya hazırlanıyor.

Güneş Enerjisi Dünyasının En önemli Buluşmasına Bütün Sektörü Davet Ediyoruz…

Türkiye’de yaygınlığı artmaya devam eden güneş enerjisi teknolojileri ilk spesifik fuarına Voli Fuar ile kavuştu. İlk olarak 2008 yılının Mart ayında düzenlenen fuar, Türkiye’nin güneş enerjisi sistemlerinin geldiği son noktayı gözler önüne seren, bilgi akışını sağlayan ilk ve tek etkinlik…

Enerji sektörüne yepyeni açılımlar sunmayı hedefleyen Güneş Enerjisi Fuarı, organizasyonlarıyla sektörü canlandırmak ve Türkiye’nin zengin güneş enerjisinden faydalanmak üzere sektörün liderlerini İstanbul’da buluşturuyor.

Özellikle yaz aylarında hem güneş enerjisinin, hem de soğutma ihtiyacının en yüksek olduğu dönemde, yenilenebilir enerji, günümüzün konusu olarak global krizden etkilenmeden yol alan sektördür.

Her yönüyle yeni yatırımlara hazır olan Türkiye, yeni enerji projeleri ile çok hızlı yol alıyor ve sektörün önemi her geçen gün artmaya devam ediyor.

Türkiye’de hızla gelişen bir katılımcı kitlesine doğru giden Güneş Enerjisi ve Teknolojileri Fuarı “Solarex İstanbul”, artık tam anlamıyla oturmuş bir organizasyon olup bundan sonraki süreçte de gerek yurt içi gerekse yurt dışı firmaların yoğun ilgisi ve katılımıyla yoluna devam ediyor.

Avrupa’daki ve dünyadaki gelişmeleri yakından takip ettiklerini söyleyen Güneş Enerjisi ve Teknolojileri Fuarı katılımcısı pek çok firma, fuar sayesinde bir araya geldiklerini ve “Solarex İstanbul”’da yeni yatırımlar konusunda görüşebildiklerini, bu görüşmeler sonrasında da gelecek yıllarda sektör için olumlu bir takım gelişmeler yaşanacağını belirtiyorlar.

 

#Solarex #Solarexİstanbul #SolarexİstanbulFuarı #GüneşEnerjisi #GüneşEnerjisiveTeknolojileriFuarı #SolarexMagazine #SolarexMagazineDergisi